Łazienka publiczna

Łazienka publiczna jest miejscem szczególnie narażonym na zwiększone natężenie użytkowania oraz ryzyko zniszczeń i dewastacji, dlatego niezwykle ważna jest trwałość produktów. Do łazienek publicznych zaliczyć można między innymi publiczne prysznice często spotykane chociażby przy parkingach dla samochodów ciężarowych...  więcej

Łazienka publiczna jest miejscem szczególnie narażonym na zwiększone natężenie użytkowania oraz ryzyko zniszczeń i dewastacji, dlatego niezwykle ważna jest trwałość produktów. Do łazienek publicznych zaliczyć można między innymi publiczne prysznice często spotykane chociażby przy parkingach dla samochodów ciężarowych. Ponadto do łazienek publicznych zaliczane będą wszelkiego rodzaju łazienki w szkołach, urzędach, muzeach i innych budynkach użyteczności oraz łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie produkty, które spełniają wysokie wymagania pod względem wytrzymałości oraz solidności. Ponadto proponujemy produkty pozwalające optymalizować zużycie energii oraz wody. Do takich produktów zaliczamy baterie czasowe.

 

Baterie czasowe to nie tylko najnowszy trend w wyposażeniu łazienek, ale przede wszystkim oszczędność. Wodooszczędna armatura czasowa pozwala zachować nawet do 60% wody. W naszej ofercie baterii czasowych znajdują się baterie umywalkowe, pisuarowe, produkty stalowe ale również gotowe zestawy prysznicowe.

Najczęściej oglądane

Doradcy techniczni

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym.
Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

 

Infolinia   pon - pt  9.00-17.00 :

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl

Doradcy techniczni :

+48 519 112 932   Marcin Gasz
marcin@twojabateria.pl


+48 513 099 666   Kamil Urbaś
kamil@twojabateria.pl


+48 512 027 324   Tomasz Swierczyna
tomasz@twojabateria.pl