Ceramika łazienkowa

Odpowiednio dobrana ceramika łazienkowa jest bardzo ważna w funkcjonalnej i estetycznie wykończonej łazience. Dlatego w naszym sklepie oferujemy bardzo szeroką ofertę ceramiki łazienkowej wielu znanych i cenionych firm takich jako Roca, Koło, Kerasan, Marmorin, Villeroy&Boch czy Keramag . Większość naszych produktów jest dostępne w ciągu 24 godzin. Sprawdź i zamów już teraz...  więcej

Odpowiednio dobrana ceramika łazienkowa jest bardzo ważna w funkcjonalnej i estetycznie wykończonej łazience. Dlatego w naszym sklepie oferujemy bardzo szeroką ofertę ceramiki łazienkowej wielu znanych i cenionych firm takich jako Roca, Koło, Kerasan, Marmorin, Villeroy&Boch czy Keramag . Większość naszych produktów jest dostępne w ciągu 24 godzin. Sprawdź i zamów już teraz.

 

Do ceramiki sanitarnej zaliczamy miski sedesowe, bidety oraz umywalki. Oferowane przez nas produkty dostępne są w wariantach tradycyjnych oraz nowoczesnych. Do tradycyjnej ceramiki łazienkowej zalicza się produkty stojące, czyli stojące miski wc i bitedy oraz umywalki z postumentami. Nowoczesnymi produktami są natomiast podwieszane miski, bidety i umywalki. Szczególnie bogaty jest wybór umywalek, które są dostępnej w wersjach meblowych, nablatowych, podblatowych, wiszących, wolnostojących i innych. Umywalki mogą być pojedyncze lub podwójne i mieć różne szerokości począwszy od 50cm do ponad 120cm. Wybierając ceramikę łazienkową należy kierować się funkcjonalnością, kształtem, stylistyką, ale również wymiarem. Do bardzo małej łazienki nie będą pasowały podwójne bardzo szerokie umywalki. Natomiast w dużych salonach kąpielowych nie sprawdzą się podstawowe modele umywalek.

Wyszukiwanie zaawansowane
na magazynie    na zamówienie    bestseller    promocja    wyprzedaż   

Promocje

Bestsellery

Najczęściej oglądane

Doradcy techniczni

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym.
Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

 

Infolinia   pon - pt  9.00-17.00 :

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl

Doradcy techniczni :

+48 519 112 932   Marcin Gasz
marcin@twojabateria.pl


+48 513 099 666   Kamil Urbaś
kamil@twojabateria.pl


+48 512 027 324   Tomasz Swierczyna
tomasz@twojabateria.pl