Grzejniki łazienkowe w nowoczesnych łazienkach nie pełnią już tylko funkcji grzewczych, ale są także istotnym elementem wystroju łazienki. Nawet typowe grzejniki łazienkowe występują w różnych wymiarach oraz wersjach kolorystycznych...  więcej

Grzejniki łazienkowe w nowoczesnych łazienkach nie pełnią już tylko funkcji grzewczych, ale są także istotnym elementem wystroju łazienki. Nawet typowe grzejniki łazienkowe występują w różnych wymiarach oraz wersjach kolorystycznych. Więc jeśli budżet nie pozwala na zakup ekstrawaganckiego grzejnika, to warto pomyśleć choć nad niewielką zmianą w postaci niestandardowego koloru. Grzejniki dekoracyjne, pomimo wysokiej ceny, wciąż zyskują na popularności. Niektóre grzejniki są bardzo nietuzinkowe i swoim wyglądem zewnętrznym w niczym nie przypominają zwykłych grzejników łazienkowych. W naszej ofercie posiadamy ponad 200 grzejników dekoracyjnych w cenie od 400zł do ponad 4000zł. W wyborze grzejnika powinniśmy się kierować głównie powierzchnią łazienki potrzebną do ogrzania, ale także estetyką, kształtem, kolorem oraz oryginalnością. Im bardziej oryginalny kształt grzejnika, tym lepszy efekt końcowy. Decydując się na nietypowy grzejnik, warto dobrać ozdobne zawory oraz pomyśleć nad dodatkami, jak np. wieszaki i uchwyty na ręczniki.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl