Oferujemy najwyższej jakości kabiny prysznicowe i odpływy. W sprzedaży mamy kabiny prysznicowe z brodzikiem, drzwi do wnęk, ścianki boczne do drzwi oraz kabiny bez drzwi. Naszą ofertę uzupełniają panele prysznicowe oraz odpływy ścienne i liniowe...  więcej

Oferujemy najwyższej jakości kabiny prysznicowe i odpływy. W sprzedaży mamy kabiny prysznicowe z brodzikiem, drzwi do wnęk, ścianki boczne do drzwi oraz kabiny bez drzwi. Naszą ofertę uzupełniają panele prysznicowe oraz odpływy ścienne i liniowe.

Kabiny prysznicowe dzielimy na kilka rodzajów: od kabin z niskim i wysokim brodzikiem, poprzez kabiny zabudowane drzwiami i ściankami, aż po kabiny bez drzwi.  Wybierając kabinę prysznicową należy kierować się estetyką oraz wymiarem. Coraz popularniejsze stają się również prysznice bez drzwi i brodzika, z odpływem liniowym wkomponowanym w posadzkę łazienki z płytek. Wybierając kabinę prysznicową należy brać pod uwagę wielkość łazienki, umieszczenie kabiny oraz styl wykończenia. W nowoczesnych łazienkach lepiej sprawdzą się minimalistyczne rozwiązania jak zastosowanie szklanej ściany z jednej strony prysznica i wykorzystanie zabudowanych odpływów np. liniowego lub ściennego. W bardziej tradycyjnych pomieszczeniach i łazienkach z których korzystają osoby starsze warto pomyśleć nad tradycyjną kabiną prysznicową wyposażoną w dodatkowe siedzisko.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl