Olympia

Kategorie:
Serie:
Status:
 wyprzedaż (0)
 promocja (0)
 bestseller (0)
Dostępność:
 na magazynie (0)
 na zamówienie (0)
Zakres cen:
zł  -

Olympia umiejętnie bawi się stylami architektonicznymi, mieszając klasykę z ekstrawagancją, a standardowe rozwiązania z technologiami dzisiejszych czasów. Tworzy ciekawą armaturę, która staje się ozdobą współczesnych łazienek posiadających własny styl i osobowość. Działa w ten sposób już od 1979 roku.  więcej

kraj pochodzenia : WŁOCHY
polska dystrybucja : TREND ARMATURA
autoryzowany serwis producenta na terenie RP : TAK
bezpośrednia współpraca z Twojabateria.pl : TAK

Olympia umiejętnie bawi się stylami architektonicznymi, mieszając klasykę z ekstrawagancją, a standardowe rozwiązania z technologiami dzisiejszych czasów. Tworzy ciekawą armaturę, która staje się ozdobą współczesnych łazienek posiadających własny styl i osobowość. Działa w ten sposób już od 1979 roku.

"Woda to życie"

To główne motto włoskiego producenta. Jego projekty są doskonałym przykładem inteligentnego wykorzystania zasobów wodnych. Przyjazne dla środowiska, wyróżniają się ergonomicznością, jednocześnie nie tracąc swojej jakości technicznej i estetycznej.

Włoskie wzornictwo

Olympia wykorzystuje tradycje swojego narodu, sięgając po charakterystyczne dla Włoch, niebanalne wzornictwo. Przewija się ono na wszystkich jej wyrobach ceramicznych, zmieniając je w dzieła sztuki.

Retro design

 

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o zachwycającą ceramikę łazienkową retro, od razu przywodzącą na myśl dawny luksus i bogactwo. Jest ona znakiem rozpoznawczym marki i jednocześnie jej najpopularniejszą linią wyrobów.

 

Olympia

Brak w sklepie produktów tego producenta

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl