Wanny są ozdobą każdej łazienki. W łazienkach w stylu retro nie może zatem zabraknąć wanny wolnostojącej...  więcej

Ceramika w stylu retro, tak popularna w dawnych czasach, przeżywa obecnie swoją drugą młodość. Nasi producenci diametralnie zmienili jednak jej wymiar, posługując się przy jej produkcji postępowymi technologiami, nadającymi jej lepszych właściwości. Zostały one zamknięte w zabytkowych i jednocześnie niesamowicie funkcjonalnych wannach wolnostojących oraz przelewach i korkach retro. Tworzą je dla nas firmy z całego świata, pracując nad nimi w zespołach składających się z konstruktorów, projektantów i architektów.

Ceramiczne i lekko starodawne produkty budują niebywale eleganckie i szykowne wnętrza, wpływając na ich design i użyteczność. Wspaniale wypełnią większe przestrzenie, uzupełniając ich wolne miejsca i jednocześnie je dekorując. Zalecamy kupować je razem z dopasowującymi się do nich dodatkami w stylu retro, by stworzyć łazienkę jednolitą pod względem zastosowanego w niej stylu architektonicznego. Ten retro wpisuje się teraz w aktualne trendy, więc jest zarazem klasyczny i nowoczesny

 
 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl