Infolinia

Przygotowanie łazienki w stylu retro nie musi być wcale skomplikowane. Można ją wykreować nawet z częściowo zorganizowanego już pomieszczenia, wymieniając w nim tylko różne baterie. Nasze baterie w stylu retro są tak bardzo eleganckie i tak mocno kojarzą się ze starodawnymi stylami architektonicznymi...  więcej

Baterie w stylu Retro

Przygotowanie łazienki w stylu retro nie musi być wcale skomplikowane. Można ją wykreować nawet z częściowo zorganizowanego już pomieszczenia, wymieniając w nim tylko różne baterie. Nasze baterie w stylu retro są tak bardzo eleganckie i tak mocno kojarzą się ze starodawnymi stylami architektonicznymi, iż same w sobie potrafią utworzyć oldskulową, przypominającą pałacowe pomieszczenie łazienkę.

Niesamowicie ozdobne baterie dedykowane są umywalkom, bidetom, wannom oraz kabinom prysznicowym. Zalecamy zakupić je dla wszystkich urządzeń sanitarnych mieszczących się w łazience, by idealnie ze sobą współgrały i stały się wyróżniającą częścią przestrzeni, na którą każdy spojrzy z zachwytem. Szczególnie polecamy baterie w odcieniu złota, gdyż właśnie ta barwa kojarzy się z bogactwem, luksusem i elegancją. Alternatywą dla niej jest chromowany odcień, nieco mniej wystawny, aczkolwiek też kojarzący się ze stylem retro. Fantastyczne baterie o niesamowitym designie tworzą dla nas najlepsi włoscy producenci, kunsztmistrzowie sztuki łazienkowej - m.in. Reitano i Giulini Giovanni.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl