Infolinia

Oferujemy brodziki w rozmaitych kształtach i rozmiarach. Nasze brodziki znajdą swoje miejsce w każdej łazience...  więcej

Oferujemy brodziki w rozmaitych kształtach i rozmiarach. Nasze brodziki znajdą swoje miejsce w każdej łazience. Brodziki łazienkowe przeznaczone są do samodzielnego montażu. Mogą być również stosowane wraz z kabinami prysznicowymi. W naszej ofercie można znaleźć brodziki łazienkowe prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, pentagonalne i inne. Do najczęściej nabywanych brodzików należą brodziki ceramiczne oraz brodziki akrylowe. Do każdego typu brodzika posiadamy niezbędne akcesoria jak odpływy czy ramy montażowe.

 

Najmniejsze brodziki łazienkowe występują już w wymianach 70x70 cm, ale z pewnością nie zapewnią dostatecznego komfortu użytkowania. Jeśli tylko dysponujemy odpowiednim miejscem w łazience, warto wybrać taki brodzik, którego boki nie będą miały mniej niż 90 cm. Im większy brodzik, tym większy jest komfort z kąpieli. Brodziki łazienkowe najczęściej są akrylowe lub ceramiczne. Te drugie choć droższe, zapewniają lepszy komfort użytkowania. Część brodzików, zwłaszcza  nietypowych, wyposażona jest w dedykowane odpływy i syfony. Wybierając brodzik warto sprawdzić jego sposób montażu. Jeśli brodzik montowany jest na nóżkach, to sprawdzamy czy do zestawu są dołączone nóżki lub inny system instalacyjny. Coraz częściej spotykane są brodziki montowane bezpośrednio w posadzce. Przed zakupem tego typu brodzika warto sprawdzić możliwość tego typu rozwiązania. Aby zabudować brodzik z płaszczyzną podłogi, wymagany jest otwór o głębokości minimum 10-12 cm.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl