Infolinia

Jeżeli to większa łazienka ma być utrzymana w stylu retro, samo zamieszczenie w niej eleganckich retro-dodatków nie da zamierzonego efektu. Najważniejszą część tego pomieszczenia stanowi ceramika i to ona musi grać w nim główną rolę.  więcej

Jeżeli to większa łazienka ma być utrzymana w stylu retro, samo zamieszczenie w niej eleganckich retro-dodatków nie da zamierzonego efektu. Najważniejszą część tego pomieszczenia stanowi ceramika i to ona musi grać w nim główną rolę. 

Jakość ceramiki

Nieraz można się przekonać, że dawniej tworzone produkty mają znacznie wyższą jakość i trwałość od tych najnowocześniejszych. Ceramika łazienkowa retro tworzona jest w oparciu o sprawdzone i przetestowane technologie, które wykorzystują firmy Kerasan, Hybner, GSI i inne.

Funkcjonalność ceramiki

Mimo swojego oldskulowego wyglądu ceramika działa podobnie jak modernistyczne akcesoria. Jej użyteczność nie pozostawia wiele do życzenia, dlatego stworzona z niej łazienka jest nadzwyczaj funkcjonalnym pomieszczeniem.

Wykończenie ceramiki

To, co wyróżnia naszą ceramikę, to jej dekoracyjne elementy wykończenia. Pozłacane uchwyty, chromowane powierzchnie i niegeometryczne formy idealnie wpisują się w zasady stylu retro. Kreują go w eleganckich i wytwornych łazienkach.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl