Wyszukiwanie zaawansowane

Rodzaje produktów:
Status:
 wyprzedaż (0)
 promocja (0)
 bestseller (0)
Dostępność:
 na magazynie (0)
 na zamówienie (0)
Producenci:
Zakres cen:
zł  -

Łazienka niewyposażona w grzejnik byłaby niekompletna, a korzystająca z niej osoba nigdy nie poczułaby się w niej w pełni komfortowo. Wiesz o tym, dlatego postanowiłeś zakupić urządzenie grzejące, od razu celując w te o dodatkowych walorach estetycznych. U nas na pewno je odnajdziesz.  więcej

Łazienka niewyposażona w grzejnik byłaby niekompletna, a korzystająca z niej osoba nigdy nie poczułaby się w niej w pełni komfortowo. Wiesz o tym, dlatego postanowiłeś zakupić urządzenie grzejące, od razu celując w te o dodatkowych walorach estetycznych. U nas na pewno je odnajdziesz.

Zestawy z grzejnikami

Nawet do najprostszych i najtańszych grzejników dodajemy uzupełniające ich działanie elementy: odpowietrzniki oraz konsole mocujące. Nieco droższe i bardziej luksusowe komplety wyposażyliśmy w zawory zespolone, głowice termostatyczne oraz adaptery na instalacje. Większość z nich można podłączyć do grzałki elektrycznej.
 

Rodzaje grzejników
 

Grzejniki łazienkowe wykonywane są ze stali, dzięki czemu mogą osiągać wysoką temperaturę pracy (nawet do 95 stopni C). Od standardowych grzejników odróżnia je ich design. Grzejnik Terma Perła cechuje się niebanalnym kształtem, a model Terma Case zachwyca nowoczesną formą w postaci prostej i jednolitej płachty. Każdy z tych produktów można u nas zamówić w dowolnym kolorze, wybierając go z palety barw.

Grzejniki dekoracyjne

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl