Infolinia

Podkategorie

Instalacje łazienkowe to nic innego jak syfony, zawory i korki. Produkty te należą do elementów montażowych każdej łazienki i nie w sposób się bez nich obejść. Zawory odpowiadają za bezproblemowy dopływ wody do urządzeń sanitarnych oraz w razie potrzeby pozwalają na szybkie i strzelne zamknięcie dopływu wody...  więcej

Instalacje łazienkowe to nic innego jak syfony, zawory i korki. Produkty te należą do elementów montażowych każdej łazienki i nie w sposób się bez nich obejść. Zawory odpowiadają za bezproblemowy dopływ wody do urządzeń sanitarnych oraz w razie potrzeby pozwalają na szybkie i strzelne zamknięcie dopływu wody. Zawory kątowe poza swoją podstawową rolą, mogą również pełnić funkcje estetyczne. Oferujemy zawory o różnych kształtach: okrągłe, prostokątne, a nawet w kształcie rurki. Innym istotnym elementem instalacji łazienkowej jest syfon oraz korek. Te elementy są odpowiedzialne za odprowadzanie wody i są bardzo ważne w każdej łazience. Od bezawaryjności syfonu zależy działanie całego urządzenia jakim jest umywalka. Syfony, podobnie jak zawory, w dzisiejszych łazienkach pełnią również ważną funkcję estetyczną. Kształt syfonu może być różny, spotykane są syfony butelkowe, okrągłe, kwadratowe lub w kształcie litery „U”. Nie bez znacznie jest również materiał wykonania. Najtańsze syfony wykonane są z tworzywa sztucznego, ale montuje się je tylko niewidocznych miejscach. Najczęściej wybierane są syfony chromowane, które są estetyczne i dostateczne dobrze wykonane. Niezależnie od rodzaju materiału oraz kształtu, należy pamiętać, że najważniejszą cechą dobrej instalacji jest jej niezawodność.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl