Infolinia

Stelaż podtynkowy, zwany potocznie „Geberitem”, to zyskujący na dużej popularności produkt związany z ceramiką łazienkową. Głównym zadaniem stelaży podtynkowych jest bezpieczne i stabilne utrzymywanie misek WC i innych wiszących produktów...  więcej

Stelaż podtynkowy, zwany potocznie „Geberitem”, to zyskujący na dużej popularności produkt związany z ceramiką łazienkową. Głównym zadaniem stelaży podtynkowych jest bezpieczne i stabilne utrzymywanie misek WC i innych wiszących produktów. Oprócz funkcji podtrzymującej, stelaże pozwalają ukryć pod płytkami mało estetyczne elementy, jak podłączenia hydrauliczne i spłuczki. Obecnie produkowane stelaże podtynkowe są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Bez większego wysiłku utrzymują ciężar do 400 kg. Istotną cechą stelaży jest ich wysoka bezawaryjność, która zapobiega pracochłonnym i kosztownym naprawom wymagających kucia płytek łazienkowych. Do stelaży podtynkowych zalicza się stelaże do muszli, bidetu, umywalek oraz pisuarów. Do stelaży kompletuje się przyciski spłukujące.  Wybierając stelaż należy kierować się typem zabudowy oraz rozmiarem. Kupując stelaż podtynkowy do muszli i bidetu warto sprawdzić, czy będzie pasował do wybranej ceramiki. Zalecana wysokość miski WC to 40cm, ale można również montować miski na wysokości do 48 cm. Wyższa wysokość montażu zalecana jest w przypadku, jeśli z miski WC będą korzystać osoby starsze lub niepełnosprawne.

 

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl