Infolinia

Italmix

Kategorie:
Serie:
Status:
 wyprzedaż (0)
 promocja (0)
 bestseller (0)
Dostępność:
 w magazynie (0)
 do 5/10/15 dni (0)
Zakres cen:
zł  -

Od momentu swojego założenia w 1992 r., Italmix chwalony jest za nowoczesny styl i wysoką jakość. Firma posiada dość nietypową strukturę. Kierują nią młodzi dyrektorzy i menadżerowie, którzy świeżym okiem potrafią spojrzeć na rynek armatury. Ich ogromna ambicja pozwala firmie ciągle się ewoluować i doskonale zarządzać całym procesem produkcji. Przenosi to jej towary na najwyższy poziom jakości.  więcej

kraj pochodzenia : WŁOCHY
polska dystrybucja : G&R KRAKÓW
autoryzowany serwis producenta na terenie RP : TAK
bezpośrednia współpraca z Twojabateria.pl : TAK

Od momentu swojego założenia w 1992 r., Italmix chwalony jest za nowoczesny styl i wysoką jakość.

Dynamiczny rozwój Italmix

Firma posiada dość nietypową strukturę. Kierują nią młodzi dyrektorzy i menadżerowie, którzy świeżym okiem potrafią spojrzeć na rynek armatury. Ich ogromna ambicja pozwala firmie ciągle się ewoluować i doskonale zarządzać całym procesem produkcji. Przenosi to jej towary na najwyższy poziom jakości.

Sumienne testy

Rygorystyczna kontrola nad każdym etapem produkcji zawsze utrzymuje światowe normy i tworzy produkty rekomendowane przez międzynarodowe organizacje i ekologiczne instytucje. Dział techniczny Italmix posługuje się specjalnym oprogramowaniem CAD, który sprawdza każdy element baterii łazienkowych, zanim trafią one do sprzedaży.

Seria produktów retro

 

Mimo opierania się na nowoczesnych technologiach, firma z zamiłowaniem produkuje armaturę w stylu retro. Jej klasyczny i jednocześnie ponadczasowy design pokochali i nasi klienci, którzy wybierając baterie umywalkowe, przeważnie decydują się na te tworzone przez Italmix.

 

Italmix

Brak w sklepie produktów tego producenta

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl