Infolinia

Keramag

Kategorie:
Serie:
Status:
 wyprzedaż (0)
 promocja (0)
 bestseller (0)
Dostępność:
 w magazynie (0)
 do 5/10/15 dni (0)
Zakres cen:
zł  -

Keramag - jeden z największych, niemieckich producentów luksusowych i jakościowych wyrobów ceramicznych. Jego ideą jest tworzenie trwałych wartości. Keramag to wiodąca marka grupy Geberit, europejskiego lidera, którego nazwę kojarzą wszyscy na całym świecie. Mogąc działać pod jego skrzydłami, niemiecka marka rozwija się już od 110 lat, czerpiąc wiedzę z najnowszych odkryć technologicznych i samodzielnie je wykorzystując.  więcej

kraj pochodzenia : NIEMCY
polska dystrybucja : GEBERIT GROUP POLSKA
autoryzowany serwis producenta na terenie RP : TAK
bezpośrednia współpraca z Twojabateria.pl : TAK

Keramag - jeden z największych, niemieckich producentów luksusowych i jakościowych wyrobów ceramicznych. Jego ideą jest tworzenie trwałych wartości.

Współpraca z najlepszymi

Keramag to wiodąca marka grupy Geberit, europejskiego lidera, którego nazwę kojarzą wszyscy na całym świecie. Mogąc działać pod jego skrzydłami, niemiecka marka rozwija się już od 110 lat, czerpiąc wiedzę z najnowszych odkryć technologicznych i samodzielnie je wykorzystując.

Niezniszczalne piękno

Wypalanie wyrobów w wysokich temperaturach na stałe i niezwykle mocno zespala szkliwo z kawałkami ceramiki, tworząc genialne produkty łazienkowe. Charakterystyczne dla nich piękno jest niezniszczalne, bo zastosowanie takiej technologii pozwala uodpornić wyroby na chemikalia czy zmiany temperatur.

Oszczędne rozwiązania

 

Nasi klienci kupujący umywalki, zlewy, toalety czy meble Keramag zapewniają sobie nie tylko trwałe i piękne artykuły, ale też możliwość oszczędzania. Produkty tej marki skutecznie zmniejszają zużycie wody i energii.

 

Keramag

Brak w sklepie produktów tego producenta

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl