Infolinia

Szklana łazienka do doskonała opcja dla osób, które nie lubią ceramiki. Umywalki szklane sprawdzą się zarówno w łazienkach klasycznych jak i nowoczesnych. Dzięki ich niespotykanej stylistyce oraz możliwościom aranżacyjnym, mogą być ozdobą każdej łazienki i salonu kąpielowego...  więcej

Szklana łazienka do doskonała opcja dla osób, które nie lubią ceramiki. Umywalki szklane sprawdzą się zarówno w łazienkach klasycznych jak i nowoczesnych. Dzięki ich niespotykanej stylistyce oraz możliwościom aranżacyjnym, mogą być ozdobą każdej łazienki i salonu kąpielowego. Elementy szklane są wygodne i piękne w swoim otoczeniu, łatwe w utrzymaniu czystości oraz dzięki przeźroczystości posiadające lekką formę. Oprócz umywalek szklanych, ze szkła wykonywane są brodziki, półki, płytki, a nawet wanny. Umywalki mogą występować osobno lub w kompletach z meblami oraz nawiązywać do stylistyki nowoczesnej bądź retro. Brodziki i wanny szklane są produktami wciąż mało popularnymi, a przez relatywnie drogimi. Najbardziej popularne poza półkami są szklane umywalki. Szeroki wybór kształtów oraz kolorystyki sprawia, że szklane umywalki mogą być doskonałym uzupełnieniem nietypowych aranżacji łazienek. W naszej ofercie posiadamy elementy do szklanej łazienki firmy Glasspoint, wiodącego producenta szklanych produktów łazienkowych.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl