Infolinia

Wanny akrylowe oraz wanny wolnostojące dają spore możliwości aranżacyjne. Ze względu na różnorodność rozmiarów i kształtów...  więcej

Wanny akrylowe oraz wanny wolnostojące dają spore możliwości aranżacyjne. Ze względu na różnorodność rozmiarów i kształtów, wanny można dopasować praktycznie do każdej łazienki. Jedną z największych zalet wanien jest ich łatwość w utrzymaniu w czystości. W naszej ofercie posiadamy wanny wolnostojące oraz wanny akrylowe pod zabudowę – od wanien prostokątnych, przez narożne, owalne oraz okrągłe. Decydując się na wybór odpowiedniej wanny, warto zaplanować jej wcześniejsze rozmieszczenie, ponieważ wanny należą do największych elementów wyposażenia łazienki. W naszym sklepie oferujemy wszelkie możliwe rozmiary wanien – od najmniejszych o długości poniżej 1m do ponad dwumetrowych. Nie bez znaczenia jest również szerokość wanny. Standardem jest 80 cm szerokości, ale można spotkać węższe oraz znacznie szersze wanny, nawet przekraczające 100 cm. Popularne są także wanny narożne od wymiarach 140x140 cm lub 150x150 cm. Zdecydowaną większość wanien zabudowuje się płytkami, jednakże klienci preferujący z inny rodzaj zabudowy mogą opcjonalnie dokupić dedykowaną obudowę wannową. Wanny wolnostojące nie potrzebują dodatkowego obudowania, ponieważ cała wanna stanowi monolit. Do wanien wolnostojących polecamy baterie wannowe wolnostojące.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl