Infolinia

Diabeł tkwi w szczegółach - warto o tym pamiętać, samodzielnie przygotowując aranżację łazienki. Nawet ta w stylu retro nie powinna składać się wyłącznie z najozdobniejszych urządzeń sanitarnych, które szybko by ją przytłoczyły. Lepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie do niej dodatków o starodawnym charakterze. Podkreślą one oryginalny styl łazienki, przy okazji nadając aranżacji lekkości.  więcej

Dodatki łazienkowe w stylu retro

Diabeł tkwi w szczegółach - warto o tym pamiętać, samodzielnie przygotowując aranżację łazienki. Nawet ta w stylu retro nie powinna składać się wyłącznie z najozdobniejszych urządzeń sanitarnych, które szybko by ją przytłoczyły. Lepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie do niej dodatków o starodawnym charakterze. Podkreślą one oryginalny styl łazienki, przy okazji nadając aranżacji lekkości.

 

Wśród dodatków retro występują bogato zdobione mydelniczki, kubki o niebanalnych kształtach, lśnicące uchwyty na papier, srebrzyste wieszaki na ręczniki czy nawet szklane kinkiety wyglądające niczym żywe kwiaty. Łączy je jedno - specyficzny kolor przypominający stare i lekko zniszczone złoto, tradycyjne złoto lub klasyczny chrom. Każdy z dodatków to osobne, małe dzieło sztuki, stworzone przez producentów i jednocześnie miłośników armatury łazienkowej - hiszpańską firmę Tres, markę Geda czy pochodzącą z Włoch Bagno&Associati. Te przedsiębiorstwa, działając wspólnie z najsłynniejszymi architektami, od lat dostarczają produkty do najpiękniejszych łazienek na całym świecie.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl