Infolinia

Meble łazienkowe stały się niezastąpionymi artykułami, dzięki którym łatwiej można zapanować nad chaosem, chowając do nich preparaty chemiczne i produkty kosmetyczne. Pełniące głównie funkcje porządkowe, są również zdolne do dekorowania przestrzeni. Nasze meble retro i w tej roli doskonale się sprawdzają.  więcej

Meble łazienkowe stały się niezastąpionymi artykułami, dzięki którym łatwiej można zapanować nad chaosem, chowając do nich preparaty chemiczne i produkty kosmetyczne. Pełniące głównie funkcje porządkowe, są również zdolne do dekorowania przestrzeni. Nasze meble retro i w tej roli doskonale się sprawdzają.

 

Bogata oferta produktów

 
Najczęściej wybieraną grupę produktów retro stanowią szafki podumywalkowe oraz szafki boczne o różnorodnych wielkościach i pojemnościach. Wyposażone w pozłacane lub chromowane nóżki oraz opatrzone zdobionymi uchwytami, każdemu nasuwają skojarzenie eleganckich pałaców i wystawowych pomieszczeń kąpielowych. Bywają wąskie i bardzo wysokie oraz niskie i szerokie, mieszcząc się w każdej luce łazienki. Nieco innymi akcesoriami retro są lustra meblowe, przystosowane do montażu ściennego lub połączone z klasycznymi szafkami. Nasi producenci część z nich obramowali masywnymi, drewnianymi ramami, dzięki którym jedno lustro może posiadać te same walory estetyczne co najpiękniejszy obraz.
 
 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl