Infolinia

Łazienka publiczna jest miejscem szczególnie narażonym na zwiększone natężenie użytkowania oraz ryzyko zniszczeń i dewastacji, dlatego niezwykle ważna jest trwałość produktów. Do łazienek publicznych zaliczyć można między innymi publiczne prysznice często spotykane chociażby przy parkingach dla samochodów ciężarowych...  więcej

Łazienka publiczna jest miejscem szczególnie narażonym na zwiększone natężenie użytkowania oraz ryzyko zniszczeń i dewastacji, dlatego niezwykle ważna jest trwałość produktów. Do łazienek publicznych zaliczyć można między innymi publiczne prysznice często spotykane chociażby przy parkingach dla samochodów ciężarowych. Ponadto do łazienek publicznych zaliczane będą wszelkiego rodzaju łazienki w szkołach, urzędach, muzeach i innych budynkach użyteczności oraz łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie produkty, które spełniają wysokie wymagania pod względem wytrzymałości oraz solidności. Ponadto proponujemy produkty pozwalające optymalizować zużycie energii oraz wody. Do takich produktów zaliczamy baterie czasowe.

Baterie czasowe to nie tylko najnowszy trend w wyposażeniu łazienek, ale przede wszystkim oszczędność. Wodooszczędna armatura czasowa pozwala zachować nawet do 60% wody. W naszej ofercie baterii czasowych znajdują się baterie umywalkowe, pisuarowe, produkty stalowe ale również gotowe zestawy prysznicowe.

 
Do góry

Produkt nie jest w tej chwili dostępny na naszym magazynie wewnętrznym. Aby dokładnie ustalić informacje odnośnie czasu realizacji prosimy o kontakt.

Infolinia

+48 32 308 00 09
biuro@twojabateria.pl
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Marcin Gasz +48 519 112 932
marcin@twojabateria.pl
Tomasz Świerczyna +48 791 459 251
tomasz@twojabateria.pl

Daniel Gordel +48 +48 535 332 264
daniel@twojabateria.pl