• Zestawy i stelaże podtynkowe do WC
  Zestawy i stelaże podtynkowe do WC

  Zestawy i stelaże podtynkowe do WC

   

  W wielu nowoczesnych łazienkach montowana jest ceramika podwieszana, która świetnie podkreśla elegancki wystrój wnętrza. Tego typu muszle klozetowe doskonale sprawdzają się też w niedużych łazienkach, ponieważ ukryta w ścianie spłuczka do WC zajmuje znacznie mniej miejsca niż muszle stojące. Inną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że łatwiej utrzymać podłogę w czystości, a łazienka prezentuje się bardzo estetycznie. Do montażu ceramiki podwieszanej niezbędny jest jednak specjalny zestaw podtynkowy WC.

   

  Podtynkowy zestaw WC to nie tylko solidny stelaż dla miski klozetowej, ale również element pozwalający zamocować spłuczki podtynkowe. Dzięki temu przyłącze doprowadzające wodę, zbiornik spłuczki i odpływ kanalizacyjny są ukryte w ścianie, zaś widoczna pozostaje sama muszla i przycisk spłuczki. Dobrej jakości zestaw WC podtynkowy zapewni stabilne mocowanie muszli, ale będzie też odporny na korozję. Bardzo ważnym kryterium, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę podczas zakupów, jest rodzaj ściany w łazience – do wykonanych z cegieł i betonu ścian należy wybierać zestawy podtynkowe WC do zabudowy ciężkiej, zaś w przypadku lekkich ścianek działowych z karton-gipsu przeznaczony jest stelaż podtynkowy WC do zabudowy lekkiej.

   

  W naszym sklepie dostępne są kompletne zestawy podtynkowe WC pozwalające na montaż podwieszanych muszli klozetowych. Wśród nich znaleźć można zarówno stelaże do ciężkiej, jak i do lekkiej zabudowy. Naszym klientom zaproponować możemy również spłuczki podtynkowe bez stelaża, a także zestawy podtynkowe do WC dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy duży wybór wysokiej jakości akcesoriów niezbędnych do mocowania podwieszanej ceramiki łazienkowej – zajrzyj do naszego katalogu i znajdź produkt odpowiedni do swojej łazienki!

   

   

 • Stelaże podtynkowe do bidetu
  Stelaże podtynkowe do bidetu
  Podwieszane bidety i muszle klozetowe prezentują się niezwykle nowocześnie i estetycznie. Są one dobrym wyborem do małych łazienek, a ich dodatkową zaletą jest niewątpliwie fakt, że łatwiej dzięki nim utrzymać podłogę w czystości. Aby jednak tego typu elementy ceramiki łazienkowej spełniały swoją funkcję, konieczne jest ich prawidłowe zainstalowanie. Planując wyposażenie łazienki w podwieszany bidet i muszlę klozetową, warto pamiętać o odpowiednim montażu gwarantującym solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Dobrej jakości stelaż do bidetu to pewność, że ten element ceramiki łazienkowej posłuży przez długi czas. W naszym sklepie dostępne są produkty znanych i renomowanych firm, które słyną z niezawodności i wysokiej jakości. Wybierając stelaż podtynkowy do bidetu należy też zwrócić uwagę na jego rodzaj. Oferujemy zarówno produkty przeznaczone do zamurowania, jak i do płyt karton-gips, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojej łazienki. Jeśli urządzasz bądź remontujesz mieszkanie i szukasz dobrej jakości elementów wyposażenia łazienki, nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Każdy stelaż do WC i bidetu dostępny w naszym sklepie to wysokiej jakości produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Sprawdź co możemy Ci zaproponować i ciesz się udanymi zakupami!
 • Stelaże podtynkowe do umywalki
  Stelaże podtynkowe do umywalki

  Stelaże podtynkowe do umywalki

   

  Podwieszana ceramika łazienkowa cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników. Dzięki niej pomieszczenie prezentuje się niezwykle elegancko i estetycznie, ponieważ elementy doprowadzające wodę oraz odpływ kanalizacyjny pozostają ukryte w ścianie. Obok bidetów lub muszli klozetowych można też wybrać podwieszaną umywalkę, do której zamocowania niezbędny jest specjalny stelaż.

   

  Wybierając stelaż do umywalki należy pod uwagę wziąć jakość jego wykonania oraz materiały wykorzystane podczas produkcji. Im bardziej solidne, tym większa pewność, że taki stelaż posłuży przez wiele lat. Ważnym kryterium wyboru jest ponadto rodzaj zabudowy decydujący o tym, czy konkretny model będzie można zamontować w naszej łazience. Planując zakup wyposażenia do tego pomieszczenia warto też zastanowić się nad rodzajem baterii do umywalki – w przypadku armatury podtynkowej konieczny będzie specjalny stelaż.

  Stelaż podtynkowy do umywalki powinien być solidny i dopasowany zarówno do rodzaju ścian, jak i samej ceramiki łazienkowej czy dołączonej do niej baterii. W naszym sklepie znajdziesz zestawy do mocowania umywalek wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Zapewniamy duży wybór produktów niezbędnych do montażu podwieszanej ceramiki łazienkowej – zajrzyj do naszego katalogu i wybierz idealne rozwiązanie do swojej łazienki!

 • Stelaże podtynkowe do pisuaru
  Stelaże podtynkowe do pisuaru

  Stelaże podtynkowe od pisuarów

   

  Pisuary to elementy ceramiki łazienkowej, w które wyposażane są przede wszystkim toalety publiczne, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać je również w łazience prywatnej. Aby jednak móc z nich korzystać, konieczne jest odpowiednie mocowanie tego typu ceramiki. Dobrej jakości stelaż do pisuaru to gwarancja bezpiecznego korzystania z łazienki, a zarazem trwałości i bezawaryjności.

   

  Stelaż podtynkowy do pisuaru pozwala stabilnie zamontować pisuar i jednocześnie umożliwia ukrycie elementów doprowadzających wodę oraz odprowadzających ścieki do kanalizacji. Dzięki temu całość prezentuje się schludnie i estetycznie – widoczny pozostaje tylko sam pisuar oraz spłuczka.

   

  Kupując stelaż do pisuaru należy wziąć pod uwagę rodzaj dobranej do niego armatury – wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znaleźć można zarówno stelaże do armatury ukrytej, jak i montowanej natynkowo. Oferowane przez nas stelaże wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i możliwość użytkowania przez wiele lat. Duży wybór zestawów do mocowania pisuarów gwarantuje, że w naszym sklepie znajdziesz model idealnie pasujący do Twojej łazienki!

 • Stelaże podtynkowe do uchwytów ściennych
  Stelaże podtynkowe do uchwytów ściennych

  Stelaże podtynkowe od uchwytów ściennych

   

  Mokre kafelki lub śliska wanna mogą stać się przyczyną bolesnych i groźnych upadków, dlatego aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania łazienki warto wyposażyć ją w specjalne uchwyty. Tego typu akcesoria są niezbędne zwłaszcza w mieszkaniach osób mających trudności z poruszaniem się, a więc seniorów czy osób niepełnosprawnych.

   

  Specjalne uchwyty do łazienek montowane w pobliżu toalety, w kabinie prysznicowej lub nad wanną powinny być solidne i stabilnie przymocowane do ściany i podłogi. Dostępne w naszym sklepie stelaże podtynkowe do uchwytów ściennych pozwalają mocować tego typu akcesoria zapewniając bezpieczeństwo korzystania z nich.

   

  Wybierając uchwyty do łazienek warto zwracać uwagę nie tylko na ich wzornictwo i dopasowanie wyglądu do konkretnej aranżacji, ale również na sposób mocowania. Stelaże podtynkowe do uchwytów zagwarantują stabilne montowanie poręczy i uchwytów, które powinny znaleźć się w łazience osób mających problemy z poruszaniem. Sprawdź co możemy Ci zaproponować i stwórz piękną i bezpieczną łazienkę w swoim domu!

 • Przyciski do spłuczki do WC
  Przyciski do spłuczki do WC

  Przycisk do spłuczki WC

   

  Kompletując wyposażenie do łazienki lub też toalety wiele osób skupia się przede wszystkim na najważniejszych jego elementach, a więc ceramice łazienkowej. Warto jednak pamiętać, że mało istotne na pozór akcesoria, jak np. przycisk do spłuczki, decydują o wygodzie użytkowania pomieszczenia, a ponadto stanowią element wystroju wnętrza. Odpowiednio dobrane nie tylko umożliwią korzystanie z toalety, ale też uzupełnią aranżację łazienki.

   

  Przycisk spłukujący to niewątpliwie element wyposażenia, który powinien być przede wszystkim trwały i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Producenci tego typu dodatków dbają jednak również o atrakcyjny design – przycisk do WC może więc stać się elegancką ozdobą wnętrza i doskonale uzupełnić każdą aranżację. Dostępne w naszym sklepie przyciski spłukujące to produkty zróżnicowane pod względem wzornictwa, z całą pewnością znajdziesz więc rozwiązanie idealne do swojej łazienki.

   

  Pamiętajmy też, że o wygodzie korzystania z toalety decyduje nie tylko przycisk do spłuczki, ale również dobrej jakości zawór spłukujący. Naszym klientom zaoferować możemy produkty wykonane z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają długotrwałe użytkowanie. W naszym sklepie znaleźć można zarówno przycisk do spłuczki kompaktowej, jak i zawór spłukujący do pisuaru lub do muszli klozetowej. Jeśli więc kompletujesz wyposażenie do łazienki bądź oddzielnej toalety, nasza oferta na pewno Cię zainteresuje – zapraszamy!

 • Geberit Monolith - stelaże WC i moduły sanitarne
  Geberit Monolith - stelaże WC i moduły sanitarne

  Geberit Monolith – stelaże WC i moduły sanitarne

   

  Wyposażenie łazienki to nie tylko ceramika łazienkowa i elegancka armatura, ale również elementy ukryte w ścianie, czyli stelaże podtynkowe umożliwiające zamocowanie podwieszanej muszli klozetowej czy bidetu. Aby posłużyły one przez długi czas i zapewniły bezpieczeństwo korzystania z łazienki oraz gwarantowały stabilne mocowanie ceramiki, należy wybierać produkty sprawdzonych i renomowanych marek, takich jak Geberit.

   

  Moduły sanitarne Geberit Monolith to wysokiej jakości produkty, które umożliwiają dowolną aranżację wnętrza łazienki. Można łączyć je z większością dostępnych na rynku misek klozetowych, bidetów, umywalek oraz baterii, co zapewnia idealne dopasowanie ceramiki łazienkowej do każdego wnętrza.

   

  Oferowane w naszym sklepie produkty Monolith Geberit to duży wybór modułów sanitarnych do podwieszanych umywalek, muszli klozetowych oraz bidetów, a także do stojącej ceramiki łazienkowej. Naszym klientom zaproponować możemy również nowoczesne moduły sanitarne Geberit Monolith Plus charakteryzujące się innowacyjnymi rozwiązaniami, jak m. in. odciąg zanieczyszczonego powietrza z filtrem zintegrowanym w spłuczce czy podświetlenie wraz z możliwością ustawienia różnych kolorów.

   

  Geberit Monolith WC to najwyższej jakości nowoczesne produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do szczegółowego zapoznawania się z naszą ofertą i do zakupów!

   

 • Akcesoria i części do stelaży podtynkowych
  Akcesoria i części do stelaży podtynkowych

  Akcesoria i części do stelaży podtynkowych

   

  Udana aranżacja łazienki łączy w sobie funkcjonalność i atrakcyjny wystrój tego wnętrza. Warto jednak pamiętać, że bez odpowiednich akcesoriów i elementów niezbędnych do mocowania ceramiki łazienkowej bądź armatury trudno byłoby uzyskać zadowalający efekt. Podwieszane umywalki, muszle WC czy bidety prezentują się nowocześnie i elegancko, jednak do ich zamontowania wymagane są specjalne stelaże zapewniające stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

   

  Dostępne w naszym sklepie akcesoria do stelaży podtynkowych to wysokiej jakości produkty pozwalające skompletować cały zestaw do montażu eleganckiej ceramiki podwieszanej. W naszej ofercie znajdują się m. in. elementy umożliwiające doprowadzenie wody do spłuczki, zestawy przyłączeniowe do muszli klozetowych, ozdobne płyty do spłuczek podtynkowych, zestawy wykończeniowe syfonów, filtry oraz wiele innych części do stelaży podtynkowych.

  Oferujemy wysokiej jakości produkty znanych i cenionych firm, a duży wybór akcesoriów dostępnych w naszym sklepie to gwarancja udanych zakupów. Zapraszamy!

Stelaże podtynkowe do łazienki

Stelaże podtynkowe do łazienki

 

W wielu nowoczesnych łazienkach montowana jest ceramika podwieszana. Tego typu miski klozetowe lub pisuary zapewniają nie tylko estetyczny wygląd pomieszczenia, ale też ułatwiają utrzymanie podłogi w czystości. Rozwiązanie to sprawdzi się doskonale w małych łazienkach – ukryty w ścianie stelaż podtynkowy sprawia, że ceramika podwieszana zajmuje mniej miejsca niż ta montowana klasycznie, przez co pomieszczenie zyskuje na przestrzeni, którą można funkcjonalnie zagospodarować. Aby możliwe było stabilne mocowanie tego typu bidetów lub muszli klozetowych, niezbędne są stelaże podtynkowe.

 

Zestaw podtynkowy przeznaczony do montażu podwieszanej miski WC stanowi konstrukcję zarówno dla samej ceramiki, jak i dla spłuczki. Dzięki niemu wszystkie elementy doprowadzające wodę oraz odprowadzające nieczystości ukryte są w ścianie – widoczna jest tylko miska klozetowa oraz spłuczka. Całość łatwo jest utrzymać w czystości, nic więc dziwnego, że taki typ mocowania ceramiki łazienkowej cieszy się dużą popularnością. Jak wybrać stelaż podtynkowy? Przede wszystkim należy dobrać odpowiedni zestaw do rodzaju ściany w łazience – stelaże podtynkowe do zabudowy ciężkiej montowane są w przypadku ścian z betonu i cegieł, zaś do płyt kartonowo-gipsowych przeznaczone są stelaże do zabudowy lekkiej.

 

Montując podwieszany bidet na ścianie z betonu i cegieł nie ma konieczności stosowania stelażu – wówczas mocuje się go bezpośrednio do muru. Zestaw podtynkowy jest jednak niezbędny w łazienkach z lekkimi ściankami działowymi. Solidny stelaż podtynkowy zagwarantuje wówczas stabilne mocowanie ceramiki, a tym samym zapewni bezpieczne korzystanie z bidetu. W odróżnieniu do zestawów podtynkowych przeznaczonych do mocowania miski WC, nie ma on spłuczek, ale pozwala estetycznie ukryć przyłącze wody oraz odpływ kanalizacji.

 

Podczas zakupów przede wszystkim należy zwracać uwagę na rodzaj zabudowy, do której przeznaczony jest konkretny stelaż podtynkowy. Oprócz tego warto zdecydować się na zestaw wykonany z solidnych materiałów i z zabezpieczeniami antykorozyjnymi, dzięki czemu całość posłuży dłużej i nie będzie wymagać serwisowania. Rozsądnym wyborem będą też stelaże podtynkowe ze spłuczkami umożliwiającymi regulację ilości wody.

 

Dostępne w naszym sklepie stelaże podtynkowe do zabudowy ciężkiej i lekkiej to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują stabilność mocowania ceramiki podwieszanej i bezpieczeństwo korzystania z niej. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko całe zestawy podtynkowe, ale również takie elementy jak spłuczki, akcesoria przyłączeniowe do muszli wiszących, moduły sanitarne do umywalek oraz zestawy prysznicowe podtynkowe. Duży wybór produktów, solidne materiały i wysoka jakość to gwarancja, że oferowane przez nas zestawy podtynkowe posłużą przez wiele lat i umożliwią estetyczną aranżację łazienki. Zapraszamy do zakupów!

Filtry (0)

Twój koszyk

Brak produktów

Darmowa wysyłka! Dostawa
0,00 zł Razem

Zobacz koszyk

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Mój schowek