• Półokrągłe kabiny prysznicowe
  Półokrągłe kabiny prysznicowe

  Półokrągłe kabiny prysznicowe

   

  Kabiny prysznicowe bardzo często wybierane są do łazienek, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na komfortową wannę. Natrysk to również propozycja dla osób preferujących raczej szybki prysznic, niż wylegiwanie się w kąpieli. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest kabina prysznicowa półokrągła dostępna w wielu wariantach.

   

  Kabina prysznicowa powinna być wygodna w użytkowaniu, a zarazem dopasowana pod względem wielkości i designu do konkretnej łazienki. Kabiny prysznicowe półokrągłe zajmują mniej przestrzeni od swoich kwadratowych odpowiedników, stąd też doskonale sprawdzą się w łazienkach o niewielkim metrażu. Wyglądają estetycznie, są praktyczne i dostępne zarówno w wersji z brodzikiem, jak i bez niego.

   

  Wybierając kabiny prysznicowe należy kierować się ilością dostępnego w łazience miejsca. Kabina prysznicowa 90x90 półokrągła zajmuje nieco więcej przestrzeni, niż podobny model o wymiarach 80x80, ale będzie lepszym wyborem do małego pomieszczenia, niż kabiny kwadratowe. Ciekawym rozwiązaniem jest też kabina prysznicowa 80x100 półokrągła, która ze względu na swoje wymiary jest wygodniejsza w użytkowaniu, jednak umieszczona pod ścianą nie zajmie zbyt wiele miejsca. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na sposób otwierania drzwi kabiny – przesuwne zajmują zdecydowanie najmniej miejsca, dlatego doskonale sprawdzą się w małych łazienkach, podobnie jak łamane. Drzwi uchylne z kolei to dobre rozwiązanie w większych pomieszczeniach.

   

  Planując zakup kabiny warto zastanowić się również nad brodzikiem, który wpływa nie tylko na funkcjonalność natrysku, ale również na wygląd łazienki i stanowi istotny element wystroju tego wnętrza. Kabina prysznicowa 90x90 półokrągła z brodzikiem sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, a przede wszystkim będzie praktycznym rozwiązaniem w przypadku domów z małymi dziećmi. Głęboki brodzik może równie dobrze pełnić funkcję niewielkiej wanny doskonałej podczas kąpieli maluchów. Jeśli jednak któryś z domowników ma trudności z poruszaniem się, zdecydowanie lepszym wyborem będzie kabina prysznicowa 90x90 półokrągła z brodzikiem płytkim albo bez brodzika – taki model znacznie ułatwi wówczas korzystanie z natrysku.

   

  Dostępne obecnie półokrągłe kabiny prysznicowe z brodzikiem lub bez to elementy wyposażenia łazienki, które mogą stać się prawdziwą jej ozdobą. Dostępne w naszym sklepie kabiny natryskowe to produkty wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Duży wybór typu kabin prysznicowych to gwarancja, że każdy znajdzie u nas model idealny do swojej łazienki!

 • Asymetryczne kabiny prysznicowe
  Asymetryczne kabiny prysznicowe

  Asymetryczne kabiny prysznicowe

   

  Kabiny prysznicowe należą do podstawowego wyposażenia łazienki – zależnie od preferencji domowników mogą stanowić praktyczne uzupełnienie dla komfortowej wanny bądź też ją całkowicie zastąpić. Warto jednak pamiętać, że kabina prysznicowa powinna być dobierana do konkretnej aranżacji łazienki oraz do wielkości wyposażanego pomieszczenia. W niektórych pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się asymetryczne kabiny prysznicowe.

   

  Osoby planujące zakup kabiny natryskowej najczęściej zastanawiają się które rozwiązanie będzie korzystniejsze – kabiny prysznicowe z brodzikiem czy bez. Wiele zależy od wielkości łazienki i preferencji samych domowników. Kabiny prysznicowe bez brodzika sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne i zajmują nieco mniej przestrzeni, dlatego świetnie sprawdzą się w małych łazienkach, a także w mieszkaniach osób mających problemy z poruszaniem, a więc seniorów i niepełnosprawnych. Kabina prysznicowa asymetryczna z brodzikiem pozwoli zaś korzystać z niego jak z niewielkiej wanny, co będzie przydatne np. podczas kąpieli dzieci.

   

  Kabiny asymetryczne mogą być dobrym rozwiązaniem w przypadku łazienek, których kształt uniemożliwia montaż klasycznych modeli lub też sprawia, że inne kabiny negatywnie wpłynęłyby na funkcjonalność tego pomieszczenia. Zależnie od konkretnych potrzeb i oczekiwań można wybrać kabiny natryskowe o różnych wymiarach. Kabiny prysznicowe asymetryczne 80x90 zajmują niewiele miejsca, dlatego mogą doskonale sprawdzić się w małych łazienkach. Dostępne w naszym sklepie kabiny prysznicowe asymetryczne 80x120 gwarantują z kolei większy komfort podczas kąpieli, a ze względu na swój kształt zapewniają pełną funkcjonalność wnętrza.

   

  Oferujemy asymetryczne kabiny prysznicowe wysokiej jakości, które cechują się estetyką wykonania oraz atrakcyjnym designem. Duży wybór produktów to gwarancja, że każdy znajdzie model odpowiedni do swojej łazienki, a zarazem w pełni spełniający konkretne oczekiwania.

 • Prostokątne kabiny prysznicowe
  Prostokątne kabiny prysznicowe

  Prostokątne kabiny prysznicowe

   

  Kabiny prysznicowe doskonale sprawdzą się zwłaszcza w małych łazienkach. Natrysk pozwala na szybką kąpiel, a odpowiednio dobrana kabina sprawi, że wnętrze będzie funkcjonalne i estetyczne zarazem. Wśród dostępnych na ryku modeli wyróżnić można m. in. kabiny prysznicowe prostokątne.

   

  Kabina prysznicowa prostokątna to rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach przestronnych. Jej kształt nie będzie wówczas negatywnie wpływał na wygodę korzystania z łazienki. Ten model świetnie wygląda również w łazienkach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym – szklane drzwi i prostokątny brodzik doskonale się wpisują w taki wystrój.

   

  Wybierając wyposażenie do łazienki należy pod uwagę brać nie tylko kwestie estetyki, ale również konkretne potrzeby. Kabiny prysznicowe z brodzikiem to dobre rozwiązanie m. in. w domach z małymi dziećmi – głębszy brodzik będzie mógł być wykorzystywany również jako wanna podczas kąpieli. Kabiny prysznicowe bez brodzika to z kolei propozycja do nowoczesnych łazienek, których właścicielom zależy na zachowaniu wrażenia przestronności tego wnętrza. Sprawdzą się one również w sytuacji, kiedy któryś z domowników ma trudności w poruszaniu się – wówczas brzeg brodzika nie będzie stanowił utrudnienia.

   

  Kabiny prysznicowe prostokątne mogą mieć drzwi otwierane na różne sposoby. Rozsuwane sprawią, że kabina nie będzie zajmowała dużo przestrzeni – może to więc być dobra propozycja dla osób ceniących zachowanie jak największej ilości wolnego miejsca. Kabina prysznicowa prostokątna z drzwiami uchylnymi spadzi się z kolei w przestronnych łazienkach. Przed zakupem konkretnego modelu warto upewnić się, że korzystanie z kabiny w konkretnym pomieszczeniu będzie możliwe, a inne elementy wyposażenia łazienki nie utrudnią dostępu do niej.

   

  Duży wybór kabin prysznicowych dostępnych w naszym sklepie to gwarancja znalezienia modelu idealnie wpisującego się w wystrój konkretnego pomieszczenia. Oferujemy kabiny prysznicowe cenionych producentów, w tym stylowe kabiny Novellini. Kabina prysznicowa 80x100 prostokątna sprawdzi się w przypadku mniejszych pomieszczeń, zaś kabiny prysznicowe prostokątne 90x120 będą dobrym rozwiązaniem do przestronnych łazienek i zapewnią komfort podczas kąpieli. W naszej ofercie znajdują się również kabiny narożne prostokątne oraz modele do montowania przy ścianie. Zajrzyj do naszego katalogu produktów i znajdź odpowiednią kabinę natryskową do swojej łazienki!

 • Kwadratowe kabiny prysznicowe
  Kwadratowe kabiny prysznicowe

  Kwadratowe kabiny prysznicowe

   

  Dobrze dobrana kabina prysznicowa zapewnia wygodę użytkowania, a jednocześnie jest komfortowa i prezentuje się estetycznie w konkretnym wnętrzu. Wśród dostępnych na rynku modeli tego typu wyposażenia łazienkowego znaleźć można produkty o różnych kształtach. Kabina prysznicowa kwadratowa to rozwiązanie chętnie wybierane zarówno do małych, jak i nieco bardziej przestronnych łazienek.

   

  Kwadratowe kabiny prysznicowe świetnie sprawdzają się w wielu aranżacjach, a zwłaszcza w łazienkach urządzonych nowocześnie lub minimalistycznie. O wygodzie korzystania z konkretnego modelu w dużej mierze decyduje jednak nie tylko kształt, ale również to, czy jest on wyposażony w brodzik. Kabiny prysznicowe z brodzikiem chętnie wybierane są przez osoby, które np. ze względu na brak wanny, chcą korzystać z niego jak z większego zbiornika przydającego się np. podczas kąpieli dzieci. Kabiny prysznicowe bez brodzika z kolei doskonale pasować będą do małych łazienek, ponieważ wizualnie nie przytłaczają wnętrza.

  Kabina kwadratowa dostępna jest w kilku rozmiarach, dlatego jeszcze przed zakupami warto dokładnie wymierzyć miejsce, w którym ma ona zostać umieszczona. Kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa to dobry wybór do mniejszych łazienek. W bardziej przestronnych pomieszczeniach równie dobrze sprawdzą się modele o wymiarach 90x90 czy 100x100.

   

  Kabiny prysznicowe można podzielić również ze względu na miejsce ich montażu. Bardzo często wybieranym rozwiązaniem są kabiny narożne. Umieszczone w rogu łazienki pozwalają w pełni zagospodarować to miejsce, a jednocześnie gwarantują wygodne korzystanie z innych elementów wyposażenia wnętrza. Kabina prysznicowa przyścienna kwadratowa z kolei doskonale sprawdzi się w przestronnej łazience urządzonej w stylu nowoczesnym.

   

  Oferujemy wysokiej jakości kwadratowe kabiny prysznicowe dostępne w różnych rozmiarach. Duży wybór tego typu elementów wyposażania łazienkowego to gwarancja, że każdy znajdzie u nas odpowiedni model dopasowany do konkretnego pomieszczenia, który jednocześnie spełnia najwyższe wymagania użytkowników. Zajrzyj do naszego katalogu i wybierz kabinę prysznicową na miarę swoich potrzeb!

 • Pięciokątne kabiny prysznicowe
  Pięciokątne kabiny prysznicowe

  Pięciokątne kabiny prysznicowe

   

  Kabiny prysznicowe dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego wybierając odpowiedni model można dopasować je do każdej łazienki, niezależnie od warunków architektonicznych. Kabina pięciokątna doskonale sprawdzi się w mniejszych łazienkach, a jej kształt zapewnia komfortowe korzystanie z całego pomieszczenia.

   

  Kabina prysznicowa powinna być wybierana zależnie od wielkości łazienki, a także jej kształtu. W niedużych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota, doskonale sprawdzi się kabina pięciokątna. Zajmuje ona niewiele miejsca i umożliwia komfortowe korzystanie z umieszczonych w jej pobliżu innych elementów wyposażenia, jak toaleta, bidet czy umywalka. Kabiny prysznicowe bez brodzika szczególnie dobrze komponować się będą w takich pomieszczeniach, ponieważ wizualnie nie zajmują zbyt wiele przestrzeni. Kabiny prysznicowe z brodzikiem powinny zaś wziąć pod uwagę osoby, które ze względu na brak wanny zechcą korzystać z niego jak z większego zbiornika wody.

   

  Pięciokątna kabina prysznicowa to nie tylko praktyczne, ale niezwykle estetyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na model bezramowy z dyskretnymi zawiasami i elementami łączącymi poszczególne ścianki z przezroczystego szkła. Oferujemy wysokiej klasy kabiny, które sprawdzą się w każdej łazience. Jeśli szukasz rozwiązań łączących w sobie wysoką jakość i estetykę wykonania, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

 • Drzwi prysznicowe do wnęki
  Drzwi prysznicowe do wnęki

  Drzwi prysznicowe do wnęki

   

  Urządzając łazienkę powinniśmy zadbać nie tylko o funkcjonalność tego pomieszczenia, ale również kwestie estetyczne. W przypadku dużej powierzchni do zagospodarowania możemy pozwolić sobie na nieco większą dowolność w aranżacji tego wnętrza i sięgnąć po pomysłowe rozwiązania, które sprawią, że wystrój będzie ciekawszy. Jednym z nich jest prysznic we wnęce stworzonej przez kształt łazienki bądź też wydzielonej za pomocą ścianek działowych. Aby zapewnić komfort użytkowania tak umieszczonego natrysku należy tylko wybrać odpowiednie drzwi prysznicowe.

   

  Prysznic we wnęce to możliwość dowolnej aranżacji łazienki. Zależnie od potrzeb i preferencji domowników można urządzić tę przestrzeń w dowolny sposób, a więc np. stworzyć półki czy siedzisko. Nie ma też ograniczeń, jeśli chodzi o materiały wykończeniowe – ściany takiego prysznica mogą być wyłożone kafelkami, kamieniem czy efektowną mozaiką. Całość uzupełnią drzwi do prysznica, które zapobiegają rozchlapywaniu się wody na łazienkę.

   

  Wybierając drzwi wnękowe do prysznica warto wziąć pod uwagę jakość wykonania tego elementu – wykorzystanie do produkcji wysokiej klasy materiałów i ich solidność to gwarancja długiego użytkowania, ale też estetycznego wyglądu. Dobrze dobrane drzwi do prysznica bez brodzika powinny być też funkcjonalne, dlatego warto zwracać uwagę na ich konstrukcję i sposób otwierania. Zależnie od indywidualnych preferencji można zdecydować się na uchylne drzwi do prysznica na wymiar lub wybrać drzwi przesuwne wnękowe. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną w naszym sklepie ofertą i życzymy udanych zakupów – z nami stworzysz piękną łazienkę!

 • Boczne ścianki prysznicowe
  Boczne ścianki prysznicowe

  Boczne ścianki prysznicowe

   

  Zakup gotowej kabiny prysznicowej to z pewnością najłatwiejszy sposób na skompletowanie wyposażenia do łazienki. Zdarza się jednak, że ze względu na określone warunki architektoniczne trudno jest znaleźć model w pełni odpowiadający na konkretne oczekiwania. Warto wówczas wybrać ścianki prysznicowe pozwalające na zaaranżowanie przestrzeni prysznica w dowolny sposób.

   

  Ścianki prysznicowe na wymiar to dobre rozwiązanie nie tylko do ciasnych łazienek, ale również do przestronnych wnętrz. Możliwość wyboru tego typu elementów w dowolnym rozmiarze stwarza nieograniczone wręcz możliwości, jeśli chodzi o funkcjonalne aranżacje. Szklane ścianki prysznicowe doskonale sprawdzą się również jako dekoracja wnętrza, zwłaszcza w łazienkach nowoczesnych czy minimalistycznych. Jeśli więc szukasz pomysłów na ciekawie zaaranżowany pokój kąpielowy, ta propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

   

  Oferowane przez nas szklane ścianki prysznicowe wolnostojące to najwyższej jakości produkty, które pozwolą stworzyć elegancką i funkcjonalną zarazem kabinę natryskową w pełni odpowiadającą na indywidualne oczekiwania użytkowników. Zajrzyj do naszego katalogu i wybierz odpowiednie rozwiązanie do swojej łazienki.

   

 • Ścianki prysznicowe wolnostojące
  Ścianki prysznicowe wolnostojące

  Ścianki prysznicowe wolnostojące

   

  Remontując bądź urządzając nową łazienkę warto oprócz takich kwestii, jak wygoda użytkowania i funkcjonalność, wziąć pod uwagę również estetykę stosowanych rozwiązań. Producenci wyposażenia do łazienek oferują obecnie wiele ciekawych propozycji pozwalających stworzyć niebanalne wnętrze.

   

  Ścianki prysznicowe to świetna alternatywa dla popularnych kabin prysznicowych, która sprawdzi się zwłaszcza w aranżacjach nowoczesnych, a jednocześnie stwarza więcej możliwości jeśli chodzi o wystrój łazienki. Wolnostojące ścianki prysznicowe na wymiar to doskonały wybór w pomieszczeniach z wnęką prysznicową, ale z powodzeniem spełnią też swoją funkcję w przypadku prysznica narożnego. Ich ogromną zaletą jest estetyka – ścianki prysznicowe szklane stojące prezentują się niezwykle elegancko, a tym samym mogą być ozdobą wnętrza, a nie wyłącznie funkcjonalnym elementem wyposażenia.

   

  Dostępne w naszym sklepie ścianki prysznicowe wolnostojące montowane są za pomocą poziomych poprzeczek stabilizacyjnych, pionowych wsporników bądź podpór, każdy znajdzie więc tu propozycję w pełni odpowiadającą na jego oczekiwania i dostosowaną do konkretnej aranżacji. Oferowane przez nas ścianki prysznicowe są standardowo pokrywane specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie, co dodatkowo wpływa na komfort ich użytkowania. Duży wybór tego typu produktów to gwarancja udanych zakupów – zajrzyj do naszego katalogu i wybierz odpowiedni model do swojej łazienki!

 • Kabiny prysznicowe Walk in
  Kabiny prysznicowe Walk in

  Kabiny prysznicowe Walk In

   

  Kabina prysznicowa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki, dlatego warto dobrze zastanowić się nad jej wyborem. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań mogą zrezygnować z klasycznego modelu na rzecz kabiny prysznicowej Walk In. Prezentuje się ona niezwykle elegancko, jest wygodna w użytkowaniu i pasuje zarówno do małych łazienek, jak i bardziej przestronnych wnętrz.

   

  Kabina Walk In składa się tylko ze szklanych ścianek, które przytrzymywane są specjalnymi wspornikami. Dzięki temu możliwe jest wydzielenie dokładnie takiej przestrzeni kąpielowej, jaką tylko chcemy. W tym przypadku ograniczenia nie stanowi wielkość brodzika, ponieważ tego typu modele najczęściej montowane są bezpośrednio na posadzce. Rozwiązanie to ma również tę dodatkową zaletę, że wydobywa piękno płytek podłogowych – wystarczy tylko wybrać odpływ liniowy lub kratkę odpływową. Brak drzwi do kabiny prysznicowej bez brodzika sprawia ponadto, że całość prezentuje się niezwykle elegancko. Ponieważ nie ma w tym przypadku elementów ruchomych, kabiny prysznicowe Walk In mogą posłużyć znacznie dłużej, niż klasyczne modele z brodzikiem.

   

  Kabina prysznicowa bez drzwi składająca się ze szklanych ścianek połączonych ze sobą dyskretnymi elementami to idealne rozwiązanie to małych łazienek, ponieważ taki model nie przytłacza wnętrza. Sprawdzi się ono także w różnych aranżacjach, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Możliwość wyboru ścianek o dowolnej wielkości sprawia, że kabiny prysznicowe typu Walk In będą pasować do każdej łazienki – zarówno przestronnego pokoju kąpielowego, jak i niewielkich pomieszczeń, gdzie warunki architektoniczne mogą utrudniać funkcjonalne zagospodarowanie całej przestrzeni.

   

  Kabiny prysznicowe bez drzwi typu Walk In to połączenie najwyższej jakości materiałów, estetyki wykonania i funkcjonalności. Jeśli urządzasz stylową łazienkę i szukasz wygodnych i nowoczesnych rozwiązań, nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem dostępnych produktów i do zakupów. 

 • Odpływy liniowe prysznicowe
  Odpływy liniowe prysznicowe

  Odpływy liniowe prysznicowe

   

  Dobrze dobrany odpływ prysznicowy jest niemal tak samo ważny dla komfortu korzystania z prysznica jak właściwie dobrana bateria prysznicowe. Ciekawą propozycją wśród dostępnych na rynku rozwiązań są odpływy linowe montowane w posadzkach jako uzupełnienie do kabin prysznicowych typu Walk In. Prezentują się one niezwykle estetycznie i pozwalają na dowolne zaaranżowanie przestrzeni kąpielowej w każdej łazience.

   

  Odpływy liniowe montowane są w podłodze w taki sposób, że widoczna pozostaje tylko kratka. Może ona mieć różne wzory, co nie pozostaje bez znaczenia dla estetyki całej kabiny prysznicowej. Dostępne w naszym sklepie odpływy liniowe to produkty zróżnicowane nie tylko pod względem wzornictwa, ale też zastosowanych rozwiązań, co pozwala wybrać model w pełni dopasowany do konkretnych warunków architektonicznych.

   

  Każdy dostępny w naszym sklepie odpływ liniowy to produkt najwyższej jakości wykonany z trwałych materiałów, co przekłada się na estetykę i długie użytkowanie. Duży wybór wzorów to gwarancja znalezienia idealnego modelu do Twojej łazienki. Oferujemy ponadto akcesoria do montażu odpływów liniowych. Zapraszamy.

 • Brodziki prysznicowe podpłytkowe
  Brodziki prysznicowe podpłytkowe

  Brodziki prysznicowe podtynkowe

   

  Dobrze dobrany brodzik prysznicowy to gwarancja komfortowego korzystania z natrysku. Warto jednak pamiętać, że ten element wyposażenia łazienkowego wpływa również na to, jak będzie prezentowała się aranżacja całego pomieszczenia. Miłośnicy minimalizmu oraz wygody bardzo często decydują się na brodziki podpłytkowe. Takie rozwiązanie sprawdzi się u osób chcących wyeksponować piękne płytki podłogowe, a także w przypadku seniorów czy osób niepełnosprawnych.

   

  Brodziki posadzkowe podpłytkowe ukryte są w podłodze – widoczny pozostaje tylko odpływ, którego wzór można dobrać zależnie od indywidualnych preferencji i dopasować go do konkretnej aranżacji. Rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne, ale także bardzo wygodne – brak krawędzi sprawia, że z powodzeniem sprawdzi się w łazienkach osób mających trudności z poruszaniem się, a więc seniorów czy niepełnosprawnych. Ponadto brak tradycyjnego brodzika znacznie ułatwia utrzymanie przestrzeni kąpielowej w czystości.

   

  Dostępne w naszym sklepie brodziki podpłytkowe, ceny których różnią się zależnie od wielkości konkretnego modelu, to produkty najwyższej jakości. Jeśli więc urządzasz łazienkę i szukasz wyposażenia na lata łączącego estetykę z funkcjonalnością, prysznic z brodzikiem podpłytkowym to warta rozważenia propozycja. Oprócz brodzików oferujemy również odpływy liniowe oraz inne akcesoria niezbędne do montażu tego typu elementów. Zobacz naszą ofertę i wybierz rozwiązania na miarę swoich potrzeb!

 • Odpływy ścienne prysznicowe
  Odpływy ścienne prysznicowe

  Odpływ ścienny prysznicowy

   

  O wygodzie i komforcie korzystania z kabiny prysznicowej decyduje w dużym stopniu odpowiednio dobrany odpływ. Ma on znaczenie również dla estetyki aranżacji i chociaż rzadko zwracamy uwagę na ten element, może on wpływać na wystrój łazienki. W aranżacjach nowoczesnych i minimalistycznych doskonale sprawdzają się kabiny prysznicowe z brodzikiem podpłytkowym, który zapewnia wygodę użytkowania i prezentuje się niezwykle elegancko. Do takiego modelu trzeba jednak wybrać odpowiedni odpływ prysznicowy.

   

  Odpływ ścienny to ciekawa alternatywa dla odpływów podłogowych. Estetyczna zabudowa, wysoka jakość wykorzystanych podczas produkcji materiałów i ciekawy design sprawia, że wyglądają one bardzo nowocześnie i świetnie pasują do aranżacji minimalistycznych. Odpływ ścienny prysznicowy bywa również jedynym rozwiązaniem w przypadku pryszniców bez brodzika w tych łazienkach, gdzie ze względu na trudne warunki architektoniczne montaż odpływu podłogowego byłby niemożliwy.

   

  Odpływ ścienny to świetna propozycja dla osób marzących o łazience z jednolitą podłogą, która będzie prezentowała się elegancko i będzie wygodna w użytkowaniu. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości produkty wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Estetyczny wygląd połączony z solidnością to gwarancja długiego użytkowania i niezawodności. Zapraszamy do zakupów!

 • Siedziska prysznicowe
  Siedziska prysznicowe

  Siedziska prysznicowe

   

  Łazienki osób mających trudności z poruszaniem się, a więc seniorów czy niepełnosprawnych, powinny być dostosowane do ograniczonych możliwości ruchowych użytkowników. Specjalne akcesoria i udogodnienia zapewniają przede wszystkim większe bezpieczeństwo ograniczając ryzyko groźnych wypadków, a ponadto znacznie ułatwiają samodzielne dbanie o higienę, co w dużym stopniu może wpływać na lepsze samopoczucie osób niepełnosprawnych. Siedzisko prysznicowe jest więc niezbędnym elementem wyposażenia łazienki osoby mającej trudności z poruszaniem się.

   

  Siedzenie pod prysznic należy dobierać uwzględniając dopuszczalne obciążenie konkretnego modelu. Dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania warto też zwracać uwagę na sposób montażu i zadbać, by mocowanie było stabilne. Aby zachować jak najwięcej miejsca w kabinie prysznicowej, warto wybrać krzesło prysznicowe składane – jest to szczególnie istotne w sytuacji, kiedy z łazienki korzystają również inni domownicy.

   

  Oferujemy solidne siedziska prysznicowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się ponadto wysoką estetyką wykonania. Jeśli więc szukasz wyposażenia do łazienki osób niepełnosprawnych, zajrzyj do naszego katalogu produktów i wybierz krzesło prysznicowe w pełni dopasowane do konkretnych potrzeb.

 • Ściągaczki do szyb i akcesoria do mycia kabin
  Ściągaczki do szyb i akcesoria do mycia kabin

  Ściągaczki do szyb i akcesoria do mycia kabin

   

  Utrzymanie łazienki w czystości należy do bardzo trudnych zadań, jednak utrzymanie w czystości kabiny prysznicowej to zadanie jeszcze cięższe. Mycie łazienki, a w szczególności kabiny prysznicowej to ciągłe trudności z kamieniem oraz osadem z mydła.  Warto więc zadbać o specjalne akcesoria, które ułatwią na mycie kabin prysznicowych jak i całego pomieszczenia.

   

  Solidna ściągacza do szyb to idealne rozwiązanie dla osób, których łazienka została wyposażona w kabinę prysznicową. Po kąpieli wystarczy usunąć nadmiar wody ze ścianek kabiny, aby zapobiec powstawaniu mało estetycznych osadów z kamienia. Warto zdecydować się na komplet zawierający również specjalny mocowany do ściany wieszak. Dzięki temu ściągaczka zawsze będzie w pobliżu, kiedy tylko będziemy tego potrzebować.

   

  Oferujemy nie tylko ściągaczki do mycia szyb, ale również specjalne środki czyszczące przeznaczone do dbania o kabiny prysznicowe. Tego typu akcesoria znacznie ułatwiają sprzątanie łazienki i sprawiają, że czyszczenie kabiny prysznicowej zajmuje znacznie mniej czasu. Sprawdź co mamy do zaoferowania i wybierz własny zestaw!

 • Akcesoria do kabin i odpływów
  Akcesoria do kabin i odpływów

  Akcesoria do odpływów

   

  Prawidłowy montaż kompletnej kabiny prysznicowej lub brodzika podpłytkowego ma kluczowe znaczenie dla wygody użytkowania natrysku, a przede wszystkim gwarantuje jego bezawaryjność. Warto więc zadbać, aby odpływ zamocowany był we właściwy sposób, a brodzik został solidnie uszczelniony – zapobiegnie to problemom w przyszłości.

   

  Dostępne w naszym sklepie akcesoria do odpływów to wysokiej jakości produkty umożliwiające montaż brodzików i kompletnych kabin prysznicowych. Oferujmy m. in. wpusty odpływów oraz specjalne nóżki regulacyjne pozwalające na szczelne i prawidłowe mocowanie odpływu. W naszym sklepie dostępne są również sitka zbierające zanieczyszczenia, które ułatwiają utrzymanie kabiny prysznicowej w czystości i zapobiegają powstawaniu zatorów uniemożliwiających swobodne odpływanie wody z brodzika. Naszym klientom zaproponować możemy również zestawy uszczelniające do przeciwwodnych izolacji powierzchni, na której będą układane płytki – są one niezbędne do prawidłowego montażu brodzików podpłytkowych. W naszym sklepie znajdziesz więc wszystkie akcesoria do odpływów, które umożliwią umieszczenie kabiny prysznicowej w łazience i jej właściwe uszczelnienie.

 • Panele prysznicowe z hydromasażem
  Panele prysznicowe z hydromasażem

  Panele prysznicowe z hydromasażem

   

  Panel prysznicowy to ciekawa alternatywa dla klasycznych baterii natryskowych. Wszystkie elementy prysznica są w tego typu produktach zintegrowane w kompletną i prezentującą się niezwykle estetycznie całość. Panele prysznicowe zazwyczaj mają wbudowaną baterię wraz z kompletem odbiorników, ale mogą być też wyposażone w specjalne dysze masujące.

   

  Panel prysznicowy z hydromasażem to propozycja dla osób, które chciałyby się zrelaksować pod natryskiem. Może to więc być dobre rozwiązanie w łazienkach, gdzie z różnych powodów nie została zamontowana wanna – wówczas woda wypływająca z dysz pod odpowiednim ciśnieniem zagwarantuje odprężenie po ciężkim dniu. Panele prysznicowe z hydromasażem będą też dobrym wyborem dla osób cierpiących z powodu chorób narządów ruchu, nadmiernego napięcia mięśni, częstych skurczów mięśni czy reumatyzmu. 

   

  Panele z hydromasażem pozwalają nie tylko zwiększyć funkcjonalność kabiny prysznicowej, ale też mają wpływ na aranżację łazienki. Tego typu urządzenia doskonale pasują m. in. do wystroju nowoczesnego. Jeśli więc szukasz rozwiązań pozwalających na relaks pod natryskiem, które jednocześnie wpisywać się będą w wystrój łazienki, panel prysznicowy z masażem to idealna propozycja dla Ciebie!

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

 

Kabiny prysznicowe to chętnie wybierana alternatywa dla wanien. Dostępne są one w różnych rozmiarach i kształtach, a nowoczesne modele wyposaża się bardzo często w praktyczne funkcje i udogodnienia dla użytkowników. Kabina prysznicowa sprawdzi się więc zarówno w małej łazience, jak i w bardziej przestronnych pomieszczeniach.

 

Urządzając łazienkę trzeba wziąć pod uwagę nie tylko kwestie estetyczne, ale również funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, a idealna aranżacja łączy obie te cechy. Kabiny prysznicowe z brodzikiem lub bez dostępne są w różnych kształtach. Najrozsądniej będzie więc zdecydować się na model dobrany do wielkości pomieszczenia. W przestronnych łazienkach doskonale sprawdzi się kwadratowa kabina prysznicowa 90x90 bądź też model asymetryczny. Zajmują one więcej miejsca, ale za to są komfortowe w użytkowaniu. W mniejszych łazienkach warto rozważyć wybór modelu, na który można przeznaczyć nieco mniej przestrzeni, jak kabina prysznicowa 80x80. Jeśli zaś w łazience trudno wygospodarować nawet tyle miejsca, dobrym rozwiązaniem może być kabina prysznicowa 70x70.

 

Kształt kabiny prysznicowej czy jej wielkość to nie jedyne kryteria, jakie powinny być wzięte pod uwagę podczas zakupów. Nie mniej istotne znaczenie ma wysokość brodzika lub też całkowity jego brak. Kabina prysznicowa bez brodzika świetnie sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych. Będzie ona również doskonałym wyborem do małej łazienki. Kabina prysznicowa z brodzikiem to z kolei propozycja dla osób, które nie mają wanny – wówczas głębszy brodzik może okazać się lepszym rozwiązaniem. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę także na rodzaj drzwi – kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi lub łamanymi doskonale sprawdzi się w małych łazienkach, zaś w bardziej przestronnych wnętrzach można wybrać drzwi uchylne, które nie będą stanowić wówczas problemu. Ciekawym rozwiązaniem jest też kabina prysznicowa wolnostojąca bez drzwi – prezentuje się niezwykle nowocześnie i elegancko.

 

Kabiny prysznicowe dostępne w naszym sklepie to wiele ciekawych produktów, które można idealnie dopasować do konkretnych aranżacji lub też zapewnić dzięki nim pełną funkcjonalność każdej łazienki. Dostępne w naszym sklepie kabiny i akcesoria prysznicowe to produkty cenionych marek, jak m. in. Geberit, Kermi, Novellini czy Roca. Charakteryzują się one wysoką jakością, starannym wykonaniem oraz estetyką. Obok popularnych modeli na konstrukcji ramowej możemy zaoferować również eleganckie kabiny prysznicowe o konstrukcji bezramowej, gdzie poszczególne ścianki łączone są za pomocą dyskretnych elementów mocujących – takie rozwiązanie prezentuje się niezwykle elegancko.
Oprócz kabin prysznicowych możemy zaoferować również elementy umożliwiające podłączenie brodzika, a także akcesoria pozwalające łatwo i wygodnie zadbać o czystość kabin natryskowych. Naszym klientom mamy do zaproponowania także siedziska oraz panele z hydromasażem zapewniające komfortowe korzystanie z kabiny prysznicowej. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów i do zakupów!

Filtry (0)

Twój koszyk

Brak produktów

Darmowa wysyłka! Dostawa
0,00 zł Razem

Zobacz koszyk

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Mój schowek